Kontakt

Podkrušnohorská 7
Litvínov - Janov
Telefon:
603 973 687
476 741 008
info@autoservis-fort.cz

Otevírací doba:
po-pa: 7-17

bannery v pravo

mereni_emisi

Kontaktujte nás

Podkrušnohorská 7
Litvínov - Janov
Mapka

 

Telefon:
732 381 476 
476 741 008 

info@autoservis-fort.cz

Nebo nás kontaktujte pomocí

Kontaktního formuláře

 

STK

Kompletní příprava
a zařízení TK
za
2 150

Měření emisí

Měření emisí pro
osobní i nákladní vozy
od
700

AKCE na zimní pneu

Pro všechna vozidla
navíc přezutí
od
399

Příprava na zimu

Připravíme Vám
vozidlo na zimu

je čas

Autosklo

Smluvní partner pro
všechny pojištovny

Zdarma

Ruční mytí

Dejte svému
autu to nejlepší
od
799
  • Ruční mytí Litvínov

Ruční mytíPravidelná údržba prodlužuje životnost Vašeho vozu a právě proto jsme pro Vás připravili špičkové ruční mytí.

Jaké jsou výhody ručního mytí?

+ Je mnohem šetrnější k laku
+ Preciznější umytí
+ Většinou zahrnuje i čištění interiéru
+ Nebudete čekat ve frontě 

 

 

Jestlli chcete vedět více podrobností o ručním mytí přečtěte si postup jak u nás mytí brobíhá. Jinak se rovnou OBJEDNEJTE.

 

Mycí program

Mycí program 1

Program č. 1

Předmytí vozidla, ruční mytí aktivní pěnou, aktivní odstranění hmyzu, vysušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří, čištění disků kol, luxování místa řidiče.

Cena: 799,- Kč

Mycí program 2

Program č. 2

Vše z programu č. 1. Navíc – kompletní luxování interiéru, kompletní ošetření a impregnace vnitřních plastů přístrojového panelu, konzervace a ochrana karoserie voskem. Provonění interiéru, leštění oken (vnitřní, vnější) a zpětných zrcátek.

Cena: 1 200,- Kč

Mycí program 3

Program č. 3

Vše z programu č. 2. Navíc – Kompletní tepování interiéru (vyčištění za mokra aktivní pěnou), čištění silně znečištěného vozidla, impregnace kůže, mytí motoru.

Cena: 2 500,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH

 

Postup při ručním mytí auta

 

ruční mytí 1 1. Kompletní očista začíná odmaštěním disků kol speciálním přípravkem, který je zbaví špíny a jemného prášku z brzdových kotoučů. Takto pečlivě vám je neumyje žádná z kartáčových myček.
ruční mytí 2 2. Zaschlý hmyz dokáže příď vozu, čelní sklo a zrcátka silně znečistit a běžnými prostředky se dostává dolů jen velmi těžko. Se speciálním roztokem je ale vše otázkou chviličky.
ruční mytí 3 3. Následuje postříkaní celého automobilu velmi hustou aktivní pěnou, která se na něm nechá chvíli působit. Její speciální složení zajistí, že se usazené nečistoty a mastnota šetrně uvolní.
ruční mytí 4 4. A poté se pěna tlakem vody opláchne. Bezkontaktní mytí šetří lak, jehož krycí vrstva jinak po pravidelné návštěvě průjezdních myček již po krátké době vykazuje znatelné známky oděru.
ruční mytí 5 5. Výhodou ručního mytí je individální přístup ke každému vozu. Díky tomu lze pečlivě vyčistit všechny nečistoty ze spodku vozu a podběhů, kam by se kartáče běžné myčky neměly šanci dostat.
ruční mytí 6 6. Z opláchnutého automobilu se ještě v mycím boxu speciální stěrkou setře voda a vozidlo se po vyjetí z něj ručně vytře dosucha tak, že se leskne, jako by právě vyjelo z továrny.
ruční mytí 7 7. A ještě "vypucovat" boty aneb jaké by to bylo mytí bez ošetření pneumatik! Zašpiněné pneumatiky se proto očistí pomocí houbičky speciálním roztokem. A rázem vypadají jako nové.
ruční mytí 8 8. Ruční vysušení karoserie automobilu včetně prahů a vnitřních hran dveří zajistí, že na laku nezůstanou zaschlé kapky vody. Následuje vyleštění oken a vnejších zpětných zrcátek.
ruční mytí 9 9. Kromě základního programu mytí je součástí mytí vozu většinou i luxování koberečků a čištění plastů interiéru od prachu a běžného zašpinění, kterému se při používání vozu většinou nevyhneme.
ruční mytí 10 10. Třešničkou na dortu dražších mycích programů je leštění karoserie voskem s UV filtrem. Vyslovenou lahůdkou je pak renovace laku celé karoserie, kdy se speciální pasta kartáčem rozleští do laku a zacelí se tak i jeho drobné vady. Celý proces trvá jeden den a přijde na o něco více než 4 500 Kč. Účinnost je ale dlouhodobá a je vyhledávaná rovněž před prodejem vozu, neboť ho v očích kupujících dovede výrazně zatraktivnit.
Ruční mytí Ruční mytí Ruční mytí Ruční mytí Ruční mytí Ruční mytí Ruční mytí
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.